top of page

Advent Season Discussion

Public·84 members

[[ŠPORT V ŽIVO*](] NK Domžale vs NK Maribor prenos v živo 4 november 2023

13. jul. 2023 — Domžale – Balzan (MLT) 1:4 (0:2). Kovačević 57. /11-m; Andrejić 8 ... kvalifikacije za konferenčno ligoNK DomzaleNK Maribor. Najbolj brano ...

[[[GLEJ NA SPLETU>>]]@] NK Domžale Rogaška in prenosi v 7. okt. 2023 — (((PRENOS V ŽIVO))) NK Domžale vs Aluminij prenos v živo 22NK Aluminij vs FC Koper | ( V ŽIVO) Prva Liga nogomet. NK Olimpija Ljubljana... V drugem polčasu se je mreža Brava zatresla še enkrat. V 62. minuti je v polno s približno devetih metrov meril Franko Kovačević in s tem postavil tudi končni izid srečanja. Bravo: Domžale, foto: Nik Moder, Grega Valančič/Sportida: 1 / 53 Remi na primorskem derbiju To je bil že 85. primorski derbi, v katerem je razmerje uspešnosti še naprej skrajno izenačeno. Koper je zmagal 29-krat, Gorica pa se lahko pohvali le z zmago manj, prav tolikokrat sta se ekipi razšli z neodločenim izidom. Zoran Zeljković je s svojimi varovanci prišel do točke. Maribor Rogaška prenos v živo 28 oktober 2023 NK Maribor NK Rogaška rezultati v živo (in prenosi v živo) se pričnejo 28. okt. 2023 ob 18:15 UTC na Ljudski vrt stadionu, mesto Maribor, . Foto: Vid Ponikvar/Sportida Koprčani so na primorskem obračunu povedli v 15. minuti, ko je Bright Edomwonyi unovčil enajstmetrovko. To je s prekrškom nad Rudijem Požegom Vancašem zakrivil Darko Hrka. Gorica je ob zaostanku kazala več napadalnih želja, od 38. minute naprej pa igrala z igralcem več, saj si je Luka Kambić po prekršku nad Bernardom Karrico priigral drugi rumeni karton in predčasno pot v slačilnico. Novogoričani so to številčno prednost unovčili ob koncu polčasa, ko je povsem neoviran do strela prišel Alen Krajnc. Na prvi nedeljski tekmi so Domžale z 2:0 ugnale Bravo, v soboto pa so se vse tri sobotne tekme končale z remijem: obračuna Tabora in Celja ter Gorice in Kopra z 2:2, z 0:0 pa tekma Mure in Radomelj. 1. SNL, 21. krog 2. SNL, 18. krog Pokal, žreb osmine finala Sportal Mariborčani v deliriju, Riera česa takšnega z Olimpijo ne pomni Kapetan Maribora okrcal sodnike: Uničujejo najlepšo tekmo v Sloveniji 1. SNL, 22. krog: Sobota, 18. S tem pa je postavil tudi izid prvega polčasa. Kaj si mislijo navijači @nkmaribor o sojenju Davida Šmajca v prvem polčasu? Tole. Namenili so mu glasne žvižge. Čeprav vodijo vijolice z 2:0, mu zamerijo, da je naredil preveč napak v korist @nkolimpija. @PrvaLigaSi @SiolSPORTAL pic. com/RWN6qeUMtn Norišnica na uvodu v drugi polčas, Iličić izključen, Kvesić zapravil 11-metrovko Mariborski navijači so bili v prvem polčasu besni nad odločitvami glavnega sodnika srečanja Davida Šmajca, še bolj pa je v Ljudskem vrtu zavrelo takoj na začetku drugega polčasa. V 49. NK Domžale vs NK Maribor v živo online 4 november 2023 pred 10 urami — NK Domzale vs NK Maribor ❱ 04.11.2023 ❱ Football ❱ 1. SNL ✔️Free Betting Tips & Predictions ⚡ Livescore Best Betting Odds ⭐ Live Streaming. NK Domžale NK Maribor in prenosi v živo online 4 pred 10 urami — pred 2 urama — NK Maribor Celje. 26. Luka Koper. 24. Olimpija. 20. Maribor. 17. Bravo. DNŠ Mura. 13. Domžale. 11. Aluminij. 10. Ljubljana vs ... NK Domžale - NK Maribor rezultat v živo, H2H in postave NK Domžale NK Maribor rezultati v živo (in prenosi v živo) se pričnejo 4. nov. 2023 ob 16:30 UTC na Sportni Park Domzale stadionu, mesto Domzale, ... Celje vs NK Domžale in prenosi v živo online 27 oktober 27. okt. 2023 — pred 5 dnevi — pred 3 urami — NK Aluminij vs NK Celje | Slovenija Prva liga - nogomet 7 23. ŽIVO nk NK Radomlje NK Domžale in prenosi v ... [[PAZI]] NK Domžale vs Aluminij živo online 22 september Naša selekcija U19 se je v Rogozi pomerila z moštvom Aluminija in dosegla Vrstni red: Mura 18 točk, Koper 16, Domžale in Olimpija po 14, Maribor 13 . NK Domžale NK Maribor prenos v živo 4 november 2023 pred 10 urami — pred 9 urami — prenosom tekme v živo na Sportklub 1. (((GLEDATI TELEVIZIJO<<<))) Celje vs Radomlje v živo 23 TEKMA V ŽIVO nk domzale ... [prenos v živo**] Maribor Mura v živo online 7 oktober 2023 7. okt. 2023 — Slovenska Mladinska Liga, Slovenia. [[nogomet!!]=] Radomlje Domžale in prenosi v živo online 17 2023 19 [TV V ŽIVO===] Celje Mura NK Maribor ...