top of page

Advent Season Discussion

Public·84 members

(PRENOS V ŽIVO-) Domžale Maribor prenos v živo 4 november 2023

26. okt. 2023 — [[Šport v živo*]] NK Radomlje vs NK Domžale živo online 17. 023. jul. 2023 — NK Maribor - Prenos tekme v živo tudi na... [Šport>] Olimpija ...

Maribor je bil nato veliko nevarnejši od nasprotnika, a številnih priložnosti ni uspel izkoristiti. Vijoličnim je to vendarle uspelo v 66. minuti, ko je po prekršku nad Markom Kolarjem v kazenskem prostoru enajstmetrovko uspešno izvedel Ivan Brnić. Rezultat se nato do konca srečanja ni več spremenil. Maribor – Birkirkara (MLT) 1:1 (0:1) Brnić 66. (PRENOS V ŽIVO!!) Domžale vs Olimpija in prenosi v živo onli 21. okt. 2023 — pred 5 urami — Domžale Olimpija in prenosi v živo online 21 oktober 2023 Šport v živo pred 1 dnevom — Slovenska Bistrica. Cedevita Olimpija. NK Maribor - Prenos tekme v živo tudi na... Prenos tekme v živo tudi na http://www.prvaliga.si/ (TV V ŽIVO!) NK Domžale vs NK Maribor v živo 04.11.2023 pred 10 urami — Žogo so imele več časa v svoji posesti, a nobene zares nevarne priložnosti za gol. ▶️ Domzale vs NK Maribor Live Stream & on TV, During the last ... Maribor Rogaška prenos v živo 28 oktober 2023 NK Maribor NK Rogaška rezultati v živo (in prenosi v živo) se pričnejo 28. okt. 2023 ob 18:15 UTC na Ljudski vrt stadionu, mesto Maribor, . (prost@@@) Domžale Rogaška prenos v živo 8 oktober 2023 8. okt. 2023 — [[šport v živo>>>>]] Olimpija vs Maribor živo online 16 sept Prenos tekme v živo med Olimpijo in Mariborom bo na Šport TV 1. (danes-) Celje Mura ... Nogomet prenosi v živo Nogomet Sobota, 4. nov Prva Liga Telemach Slovenija Angleška Premier Liga Anglija Pokal FA Španska La Liga Španija Italijanska Serie A Italija Serie B Nemška liga Nemčija Nizozemska liga Nizozemska Super Liga Srbija Turška liga Turčija Saudi Professional League Saudova Arabija Premiership Škotska Nemška 2. liga Copa Libertadores Južna Amerika 3. Liga Portugalska liga Portugalska FA WSL (Ž) Primera Division (Ž) Bundesliga (Ž) Nedelja, 5. nov 2. SNL Primera RFEF 2 Francoska Ligue 1 Francija Avstrijska liga Avstrija Super League Grčija SuperSport HNL Hrvaška Allsvenskan Švedska Eliteserien Norveška African Football League Afrika 1. Slovenska ženska liga Ponedeljek, 6. Začetek tekme v Ljudskem vrtu! Postava Mariborčanov Sramota Domžal proti malteškemu malčku Nogometaši Domžal so si v domžalskem športnem parku privoščili pravo blamažo. Malteški malček Balzan je bil od rumene družine boljši s kar 4:1. Gostje so povedli že na uvodu srečanja, ko je v polno meril Aleksa Andrejić, v nadaljevanju pa ob kopici napak varovancev Simona Rožmana prišli do nepričakovano visoke zmage. Edini gol za ravbarje je sredi drugega polčasa z bele točke dosegel Franko Kovačević. NK Domžale vs NK Maribor živo online 04/11/2023 Danes pred 10 urami — NK Domžale vs NK Maribor živo online 04/11/2023 Danes pred 2 urama — [Prenos v živo**]]-] NŠ Mura vs NK Aluminij živo online 4 november 2023 ... Celje vs Domžale v živo 27 oktober 2023 - PEB 360° Solutions 22. sep. 2023 — [DANES@] Koper vs NK Celje prenos v živo 17. 2023 17. 2023 — 2022 — SNL Prva liga Telemach NK Radomlje NK Tabor Sežana NK Olimpija NK Maribor NK ... Domača stranSpletno mesto uporablja piškotke, s katerimi izboljšujemo uporabniško izkušnjo in zagotavljamo vsebine. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki. Piškotki, ki so nujno potrebni za delovanje spletnega mesta Ti piškotki so nujni za pravilno delovanje spletnega mesta in njegovih osnovnih funkcionalnosti. Uporabnikom omogočajo delovanje osnovnih spletnih storitev ter zagotavljajo učinkovito uporabniško izkušnjo. Prenos nogometnih tekem v živo (Prva Liga Telekom, Liga Prvakov, Liga Narodov)V oktobrskem ciklusu bodo 14. v Ljubljani gostovali Finci, tri dni pozneje pa Slovenija gostuje v Belfastu pri Severni Irski. Novembra čakata slovensko nogometno reprezentanco še zadnji dve tekmi - 17. novembra gostovanje proti Danski in še zadnja tekma v Stožicah 20. novembra proti Kazahstanu. Tekme slovenske nogometne reprezentance lahko spremljate na Šport TV. DanesJutriPon. Tor. Sre. Čet. Pet. /11-m; Mbong 31. KONEC TEKME! 89. minuta: Znova je bil nevaren Martin Milec, ki je sprožil z desne strani kazenskega prostora, a preko vrat. Mariborčani imajo na voljo nov kot! 81. minuta: Maribor je še naprej nevaren. Tokrat je v kazenskem prostoru do strela prišel Jan Repas, žoga pa je po odboju od branilca gostov končala v kotu. 76. minuta: Martin Milec je z velike razdalje poizkusil iz prostega strela, žoga pa je švignila mimo desne vratnice vratarja gostov. Ostaja 1:1, Maribor pa je v drugem polčasu veliko nevarnejši od nasprotnika. POKAL PIVOVARNA UNION: DOB - DOMŽALE Šturm 72'. Danes ob 14:00 v živo na www.nkdomzale.si naslednja tekma. Prva liga Telemach, 15. krog. nk domzale Maribor. NK Domžale - NK Maribor Športni park ... Šport TV 17:25 V ŽIVO. Bundesliga: Heidenheim - Stuttgart, Nogomet. 19:30. Pure Action Dragan Čadikovski: “Celje ima to, kar je včasih imel Maribor” (VIDEO)...Več ... Prenosi tekem Domžale : Maribor. 05.11.2023 11:00, Planet 2, SZNL2324, ŽNK Cerklje : WFC Drava Ptuj. 05.11.2023 13:00, Sportklub 1, 1SNL2324, Bravo : Kalcer Radomlje. 05.11. Olimpija – Maribor nogomet 6.5.2023 prenos v živo, live 6. maj 2023 — Olimpija – Maribor nogomet 6.5.2023 prenos v živo, live stream Sport Klub 1 (SK1) / finale slovenskega pokala (Pokal Pivovarna Union 2023). NK Domžale NK Maribor prenos v živo 4 november 2023 pred 10 urami — NK Maribor NK Maribor 2020/2021 · EVROPSKA PREMIERA 2020 V LJUDSKEM VRTU · DOMŽALE - MARIBOR 1:1 (0:1) · MAURO CAMORANESI: MARIBOR JE ZAME VELIK ...