top of page

Advent Season Discussion

Public·74 members

Banská Bystrica Slovan Bratislava sledovať zápas 4 novembra 2023

O 17:00 je na programe duel Tipos Extraligy medzi Banskou Bystricou a Slovanom. TIP: Všetky zápasy z Tipos Extraligy môžete teraz sledovať jedine na ...

ONLINE MFK Dukla Banská Bystrica - ŠK Slovan 13. 5. 2023 — Sledujte ONLINE prenos zo zápasu MFK Dukla Banská Bystrica - ŠK Slovan Bratislava aj s audiokomentárom na ŠPORT.sk! 31 Richtárech vyčaroval skvelú prihrávku na osamoteného Polievku, ktorý sa aj vyhol ofsajdovej pasci, ale vo vyloženej šanci kanonier hostí netrafil a jeho obalovačka k vzdialenejšej tyči nebola presná. 30 Aubakari sa takmer dostal do veľkej šance, ale v šestnástke veľmi dlho váhal a nakoniec ani nevystrelil. 29 Pokus domácich zaútočiť po pravej strane bol zastavený, ale Slovan bude mať k dispozícii autové vhadzovanie. 59 Hostia si vypracovali nádejné situácie, ale Rymarenkova prihrávka pod seba nebola presná, a potom zakončenie Migaľu bolo zblokované. 58 z ihriska odchádza Enzo Mauro Arevalo Acosta, prichádza Tibor Slebodník. 57 Nepomáha ani štandartná situácia, pretože rohový kop Banskej Bystrice nebol nebezpečný. 56 Hostia sa nedokážu dlho udržať na lopte, čo je v tejto fáze rozhodne veľký problém, keď musia mazať jednogólové manko. 55 Ďalšie prudké centrované lopty do šestnástky hostí poslali Zmrhal a Weiss, ale ani jedna z nich nebola presná. 54 Ďalší rohový kop Slovana bol odvrátený defenzívou hostí, ale domáci majú nahraté a hrať musí Banská Bystrica. ŠK Slovan Bratislava - MFK Dukla Banská Bystrica - Športky 5. 8. 2023 — Od toho momentu sa zdalo, že Slovan má zápas Vitajte pri sledovaní druhého kola Niké ligy, v ktorom Slovan Bratislava privíta Duklu Banská ... 84 Veľká škoda pre domácich, pretože Čavrič už posielal do samostatného úniku Weissa, ktorý však loptu zabudol za sebou a hostia mu ju zobrali. 83 z ihriska odchádza Dávid Richtárech, prichádza Joao Victor Guimarães. z ihriska odchádza Branislav Ľupták, prichádza David Depetris. z ihriska odchádza Lukáš Migaľa, prichádza Marián Pišoja. 82 Polievka v súboji proti prevahe domácich ani nedokázal vybojovať autové vhadzovanie na polovici súpera. 80 Domáci sa už nikam neponáhľajú a aj keď autové vhadzovanie Blackamana nebolo presné, tak sa hra odohráva ďaleko od brány Borjana. 78 Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava: z ihriska odchádza Malik Abubakari, prichádza Zuberu Sharani. Zápasu určite prospel nečakaný úvodný gól hostí, o ktorý sa postaral Acosta a Slovan už musel zapnúť na vyššie obrátky. Vyrovnať sa podarilo domácim aj vďaka šťastiu, keď strelu Tolića tečoval do vlastnej brány Hlinka. V nadstavenom čase Slovan ešte získal veľkú príležitosť v podobe pokutového kopu po faule Hrušku na Tolića, ale brankár Banskej Bystrice to dokázal odčiniť úspešným zákrokom pri Weissovej penalte. Druhý polčas sa začne približne o 19:06. 45+3 Prvý polčas sa skončil. Hruška však skvelým zákrokom dokázal napraviť faul a dokázal vystihnúť smer Weissovej penalty, keď sa hodil po svojej pravej ruke a loptu chytil do rukavíc! 45+2 Slovan však vymyslel veľmi rýchly protiútok a po kolmici Weissa do šestnástky bol vo vyloženej šanci Tolić, ktorý sa rozhodol ešte zaseknúť hosťujúceho brankára Hrušku, ten ho však pritom fauloval a domáci budú zahrávať pokutový kop! 45+1 Blackman zastavil Záhumenského, ale hostia môžu dohrať prvý polčas na útočnej polovici. Banská Bystrica : Slovan sledovať zápas 4 novembra 2023 pred 10 hodinami — Banská Bystrica : Slovan sledovať zápas 4 novembra 2023 zadarmo 8. 10. 2023 — kola hokejovej Tipos extraligy môžete sledovať naživo na ... 45 Nepresnosť na domácich kopačkách darovala autové vhadzovanie hosťom a nadstavovať sa v prvom polčase budú ešte dve minúty. 44 Abubakari hlavou tesne nedočiahol na center z pravej strany, ale Slovan vybojoval ďalší rohový kop a zvyšuje tlak v závere prvého polčasu. 41 Vojtko teraz veľmi dobrou prácou na ľavej strane pripravil stopercentnú šancu Abubakarimu, ktorý sa v šestnástke dokázal otočiť, ale potom z hranice jedenástky trafil len brvno hosťujúcej brány! 40 Hostia tak trochu zbytočne prišli o vedenie a uvidíme, či dokážu udržať vyrovnaný stav do konca prvého polčasu. LIVE: Banská Bystrica - Slovan Bratislava (Tipos Extraliga) O 17:00 je na programe duel Tipos Extraligy medzi Banskou Bystricou a Slovanom. TIP: Všetky zápasy z Tipos Extraligy môžete teraz sledovať jedine na ... 70 z ihriska odchádza Marko Tolić, prichádza Juraj Kucka. z ihriska odchádza Matúš Vojtko, prichádza Nino Marcelli. 69 Žltá karta pre tím MFK Dukla Banská Bystrica (Lukáš Migaľa). 68 Hostia sa nedostali k zakončeniu, aj keď Rymarenko mohol strieľať z hranice šestnástky a následne loptu stratil. 67 Žltá karta pre tím ŠK Slovan Bratislava (Matúš Vojtko). 37 Slovan dal gól! Domáci však už vyrovnávajú aj vďaka šťastnému teču, pretože po nepresnej rozohrávke Záhumenského si loptu na stred potiahol MARKO TOLIC, ktorého strelu nešťastne usmernil do vlastnej brány Hlinka! Bez asistencie 36 Hruška teraz spôsobil zbytočné zmätky, keď po rohovom kope boxoval do jedného z hráčov domácich, a tak ešte raz musel loptu vyraziť nad brvno! 35 Ani krížny pas domácich nenašiel adresáta, takže hostia zatiaľ s prehľadom bránia jednogólový náskok. 34 Pri snahe zrýchliť akciu sa pri prihrávke pomýlil aj Weiss, takže autové vhadzovanie budú mať hostia. 33 Domácim sa ani príliš nedarí v kombinácii, pretože po nepresnej prihrávke v strede poľa loptu jednoducho odovzdali Banskej Bystrici. Banská Bystrica - Slovan, ONLINE z Fortuna liga dnes (9. 13. 5. 2023 — MFK Dukla Banská Bystrica a ŠK Slovan Bratislava dnes odohrali zápas 8. Vítam vás pri sledovaní 9. kola skupiny o titul Fortuna ligy medzi ... Banská Bystrica Slovan Bratislava sledovať zápas 04.11.2023 pred 10 hodinami — Banská Bystrica Slovan Bratislava sledovať zápas 04.11.2023 13. 5. 2023 — MFK Dukla Banská Bystrica a ŠK Slovan Bratislava dnes odohrali ... (SLEDUJTE###) Banská Bystrica Slovan Bratislava živý pred 10 hodinami — Slovan live ▶️ naživo v TV, online prenos a live stream pred 3 dňami — Kde môžete sledovať zápas Slovan live 2023 ✔️ Pozrite si dostupné ... 62 Už sa v hre pokračuje a Záhumenský vybojoval faul, preto hostia budú pokračovať v útočnom snažení. 61 Domáci brankár Borjan bude potrebovať ošetrenie, preto je hra prerušená. 60 Slebodník v prvej akcii po príchode na hraciu plochu vymyslel vynikajúcu prihrávku do pokutového územia na Migaľu, ktorý bol zastavený v poslednej možnej chvíli defenzívou domácich. (ŽIVÉ HD!!!) Banská Bystrica : Slovan naživo 04/11/2023 pred pred 8 hodinami — pred 3 dňami — 11. 2023 od 15:00h zápas v Banskej Bystrici proti domácemu MFK. Pozrite si všetky možnosti ako, a kde môžete sledovať Slovan ... Banská Bystrica Slovan Bratislava zápas živý 4 novembra pred 5 hodinami — pred 4 hodinami — Banská Bystrica Slovan Bratislava zápas živý 4 novembra 2023 Živý šport Spartak Trnava Slovan Bratislava živý prenos 22 ... Live zápasy pred 5 hodinami — Extraliga juniorov. HC SLOVAN Bratislava SBA HC SLOVAN Bratislava Tipsport Aréna Banská Bystrica. Pred zápasom. Sledovanie. Pred zápasom. Sledovanie.