Advent Season Discussion

Public·84 members

Domžale vs Maribor prenos v živo 4 november 2023

pred 3 urami — NK Domžale vs NK Maribor v živo 04/11/2023 V živo Naša selekcija U19 se je v Rogozi pomerila z moštvom Aluminija in dosegla .

[[danes!]] Maribor Rogaška v živo online 28 oktober 2023 22. avg. 2023 — Prva liga Telemach, 7. krog, Stadion2023 — (ŠPORT TV<<) Domžale vs Gorica prenos v živo 28 april 2023] Tabor Sežana vs Mura živo online 22 april... (Pretakanje) NK Domžale NK Maribor živo online 04/11/2023 27 pred 3 urami — 2023 — 19. avg. 2023 — 2023 stri Tabor Sežana vs Mura živo online 22 april 2023 NK Bravo - NK Olimp. NK Maribor - Prenos tekme v živo tudi ... Maribor rezultati v živo, končni izidi, razpored, Domžale POJASNILO: Nahajate se na Maribor rezultati strani v Nogomet/Slovenija sekciji. Flashscore.si vam v meniju Maribor nudi rezultate v živo, končne in delne ... Z menjavami je trener Simon Rožman sicer vnesel nekoliko več življenja v igro in v 57. minuti so tudi njegovi varovanci dobili strel z bele točke. Uspešno ga je unovčil hrvaški napadalec Franko Kovačević (1:3). Tri minute pozneje je nemogoče z glavo zapravil domžalski Nigerijec Abraham Nwankwo, a to so bile tudi edine pozitivne minute Domžal, nato so Maltežani njihovo igro znova omrtvili. Za piko na i je bil pred koncem tekme izključen Zeni Husmani. V sodnikovem dodatku je za končni izid 4:1 zabil še Srb Nikola Žerjal. Upanje ostaja, povratna tekma bo že v torek To je najvišja evropska zmaga katerekoli malteške ekipe po 52 letih. Mariborčani in Domžalčani so začeli pot v uvodnem krogu kvalifikacij, v katerem se merijo s kluboma z Malte. Katastrofalen že prvi polčas Domžal Foto: Vid Ponikvar/Sportida Proti peti ekipi malteškega nogometna prvenstva Balzanu so Domžale veljale za izrazitega favorita, zato je bil prvi polčas še toliko večje razočaranje. Žogo so imele več časa v svoji posesti, a nobene zares nevarne priložnosti za gol. Katastrofa v Domžalah, jalova premoč MariboraKvalifikacije za konferenčno ligo, 1. krog (prve tekme) Termometer prikaže, kako vroč je članek. Skupni seštevek je kombinacija števila klikov in komentarjev. 0, 24 termometer Avtorji: R. P., M. P. Trener Domžal Simon Rožman ni mogel verjeti, kaj se dogaja. Začela se je nova sezona konferenčne lige oziroma kvalifikacije zanjo. Mariborčani in Domžalčani so v prvem krogu igrali proti tekmecema z Malte. Štajerci so imeli terensko premoč, a so zadeli samo z bele točke in imajo pred povratno tekmo aktiven izid 1:1. Domžalčani so doživeli pravo katastrofo, saj jih je Balzan premagal s 4:1. NK Ljubljana NK Radomlje in prenosi v živo online 2 pred 2 dnevoma — 2023 — NK Maribor Vrstni red: Mura 18 točk, Koper 16, Domžale in Olimpija po 14, Maribor 13, Kalcer Radomlje 12, Brinje Grosuplje in... Mura vs ... Poškodba Soudanija, Maribor na odmor z 0:1 Foto: Blaž Weindorfer/Sportida Drugouvrščena ekipa malteškega prvenstva Birkirkara pa je bila nasprotnik Maribora. Štajerci so imeli v prvem polčasu terensko premoč (73-odstotna posest žoge), Ivan Brnić pa priložnost že na začetku tekme. A Birkirkara je bila tista, ki je izkoristila že svojo prvo in tudi edino priložnost, ko je v 31. NK Domžale vs NK Maribor v živo 4 november 2023 TV pred 2 urama — NK Domžale vs NK Maribor v živo 4 november 2023 TV v živo Considering that NK Domzale won the majority of the past 3 games, the chances of ... Prenos nogometnih tekem v živo (Prva Liga Telekom, Liga Prvakov, Liga Narodov)V oktobrskem ciklusu bodo 14. v Ljubljani gostovali Finci, tri dni pozneje pa Slovenija gostuje v Belfastu pri Severni Irski. Novembra čakata slovensko nogometno reprezentanco še zadnji dve tekmi - 17. novembra gostovanje proti Danski in še zadnja tekma v Stožicah 20. novembra proti Kazahstanu. Tekme slovenske nogometne reprezentance lahko spremljate na Šport TV. DanesJutriPon. Tor. (TV V ŽIVO!) NK Domžale vs NK Maribor v živo 04.11.2023 pred 2 urama — NK Celje NK Domžale rezultati v živo (in prenosi v živo) se pričnejo 27. okt. 2023 ob 15:30 UTC na Arena Z'dezele stadionu, mesto Celje, ... Prenos nogometnih tekem v živo (Prva Liga Telekom Domžale. Maribor. Nogomet - Prva Liga Telemach: Domžale - Maribor. Sportklub 1. Angleška Premier Liga Anglija. 13:30. Prva liga Telemach: PLT Domžale : Maribor. DANES ob 17:30. Bravo : Radomlje. JUTRI ob 13:00. Celje : Olimpija. JUTRI ob 15:00. CELOTEN RAZPORED. 03.11.2023 | Prva liga Telemach. Pred ... minuti z več kot 30 metrov gol zabil 21-letni malteški napadalec Paul Mbong. Malo zatem je zunanji del mreže zadel Martin Milec. Alžirski novinec v dresu Maribora El Arbi Soudani je moral zaradi poškodbe v slačilnico še pred koncem prvega polčasa. Po 45 minutah je bilo tako 0:1. Štajerci so v drugem polčasu krenili še bolj odločno proti malteškemu golu. V prvih 20 minutah so imeli žogo kar 86 odstotkov igre, pa tudi dva strela v okvir gola. Tretji slovenski klub v tem tekmovanju, Celje, se bo tekmovanju pridružil v drugem krogu, ko ga čaka portugalska Vitoria Guimaraes. Sportal Zdaj se bo videlo, ali je Marko Šuler pretiraval Četrtek, 13. julij: Tretja izvedba konferenčne lige Začela se tretja izvedba konferenčne lige. V krstni sezoni je naslov osvojila Roma, prejšnji mesec pa se je do lovorike dokopal West Ham. Od slovenskih klubov je največji uspeh dosegla Mura, ki je v sezoni 2021/22 zaigrala v skupinskem tekmovanju in v Ljudskem vrtu presenetila Tottenham (2:1). V tej sezoni se za vstop v skupinski del potegujejo vsaj trije slovenski klubi. V poštev bi lahko prišla tudi Olimpija, če bo neuspešna v kvalifikacijah za ligo prvakov oziroma evropsko ligo. Premoč so pred 5. 600 svojimi navijači sicer kronali šele s strelom z bele točke. Enajstmetrovko je v 67. minuti za 1:1 uspešno izvedel Brnić. Tudi končne številke govorijo o mariborski premoči: 11:2 v strelih proti golu, 8:1 v kotih, 76-odstotna posest žoge. A to je bila jalova premoč, saj gola iz igre niso dali. Pred povratno tekmo prihodnji četrtek je tako izid 1:1. nkmaribor. comVijol’�ni upi uspe�ni med petkovim preizkusom. V dvoboju 15. kroga lige EON NextGen, ki je bil zaradi vremenskih razmer iz �portnega parka v Rogozi preme��en na igri��e z umetno travo v Ljudskem vrtu, so premagali Gorico s 4:0. Strelci za tretjo zaporedno prvenstveno zmago so bili Niko Grli� 2x, Luka Hunjet in Tine �uk. Na drugi strani pa je Srb Aleksa Andrejić za vodstvo z 1:0 zadel že v osmi minuti. Pred koncem prvega polčasa so si Domžalčani zakuhali še 11-metrovko (šlo je za nespameten prekršek Benjamina Markuša) in malteški nogometaš Jake Grech je z bele točke premagal Gašperja Tratnika. Dolgoletni prvi vratar Domžal Ajdin Mulalić je pred kratkim prestopil v Željezničar. Utrinki s tekme v Domžalah (foto: Vid Ponikvar/Sportida): 1 / 30 Ko je v 53. minuti zadel še Nigerijec Peter Olawale, se je Domžalam že zgodila mala katastrofa (0:3). NK Maribor - Prenos tekme v živo tudi na... Prenos tekme v živo tudi na http://www.prvaliga.si/ NK Domžale vs NK Maribor živo online 04/11/2023 Danes pred 3 urami — NK Domžale vs NK Maribor živo online 04/11/2023 Danes pred 2 urama — [Prenos v živo**]]-] NŠ Mura vs NK Aluminij živo online 4 november 2023 ... Sre. Čet. Pet. Nogomet prenosi v živo Nogomet Sobota, 4. nov Prva Liga Telemach Slovenija Angleška Premier Liga Anglija Pokal FA Španska La Liga Španija Italijanska Serie A Italija Serie B Nemška liga Nemčija Nizozemska liga Nizozemska Super Liga Srbija Turška liga Turčija Saudi Professional League Saudova Arabija Premiership Škotska Nemška 2. liga Copa Libertadores Južna Amerika 3. Liga Portugalska liga Portugalska FA WSL (Ž) Primera Division (Ž) Bundesliga (Ž) Nedelja, 5. nov 2. SNL Primera RFEF 2 Francoska Ligue 1 Francija Avstrijska liga Avstrija Super League Grčija SuperSport HNL Hrvaška Allsvenskan Švedska Eliteserien Norveška African Football League Afrika 1. Slovenska ženska liga Ponedeljek, 6. [[nogomet!!]=] Radomlje Domžale in prenosi v živo online 17 2023 — Aluminij vs Gorica prenos v živo 25 maj 2NK Maribor - Prenos tekme v (GLEJTE V ŽIVO-) Koper Domžale živo online 04/05/2023 FC NZS -Kidričani bi tako ... NK Domžale vs NK Maribor v živo 04/11/2023 V živo - Firstar pred 3 urami — NK Domžale vs NK Maribor v živo 04/11/2023 V živo Naša selekcija U19 se je v Rogozi pomerila z moštvom Aluminija in dosegla .